Cennik

Cena zależy od wybranej usługi, rodzaju pomieszczenia i wielkości powierzchni przeznaczonej do wykonania aranżacji.

kompletny projekt - od 80zl/m2
Dla klienta, który chciałby zamówić kompletny projekt wnętrza wraz z wizualizacjami 3d z możliwością korekt, kompleksową dokumentacją techniczną, inwentaryzacją pomieszczeń. Usługa realizowana jest na terenie całej Polski. Możliwy nadzór autorski.

projekt ON-LINE - od 70zl/m2
Dla klienta, który ceni sobie czas i niski koszt usługi, przy równocześnie profesjonalnym podejściu oraz nie potrzebuje nadzoru autorskiego. Obejmuje kompletny projekt wraz z kompleksową dokumentacją techniczną. Obsługa zdalna - klient przesyła wymiary pomieszczeń do projektanta drogą elektroniczną. Pakiet do zrealizowania na terenie całej Polski.

 

PYTANIA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYCENA

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Aby przygotować Państwu wycenę uprzejmie prosimy o przesłanie poniższych informacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o kontakt pod numer telefonu 500 090 505:

  • miejscowość w jakiej realizowana ma być inwestycja
  • rodzaj usługi jakim są Państwo zainteresowani
  • proszę przesłać rzuty budynku lub przekierowanie na stronę internetową z projektem gotowym domu lub stronę dewelopera. Jeśli nie dysponują Państwo rzutem proszę o wpisanie metrażu każdego z pomieszczeń (np. kuchnia 22m2; łazienka 14m2 itd)
  • proszę mniej więcej określić styl jaki Państwo preferują (nowoczesny, tradycyjny)
  • proszę podać kalendarz planowanych prac. Kiedy zamierzają Państwo rozpocząć prace i kiedy je zakończyć


Szczegółowy opis pakietów: pobierz plik pdf

projektowanie wnętrz