Niebieska łazienka? Czemu nie?

Łazienka nieodłącznie kojarzy się z wodą, a woda z kolorem niebieskim, mimo, że w kranach nie ma ona oczywiście takiego koloru. Niebieski kolor wspaniale więc pasuje do tego rodzaju pomieszczeń, dając ogromne możliwości aranżacyjne, zarówno w tradycyjnym stylu, jak i nowoczesnym i odważnym.

Projekt łazienki uwzględnia kolor, począwszy od błękitu czy też lazuru, poprzez niebieski, granatowy lub morski, na ultramarynie skończywszy. Jednak aranżacja pomieszczenia, to nie tylko kolor, ale także odpowiedni design, dobór właściwych materiałów i gustownych dodatków, które pięknie spinają całość.

Niebieski kolor może zaistnieć w łazience samodzielnie, można go łączyć również z innymi kolorami, co daje bardzo ciekawe efekty. Błękit na przykład doskonale komponuje się z bielą, tworząc wnętrze jasne, o świeżym i schludnym wyglądzie. Kolor niebieski ciekawie wygląda równie w połączeniu z naturalnym kolorem drewna, dzięki czemu można na ścianach stworzyć niebanalną opowieść aranżacyjną. Niesłabnącą popularnością cieszy się także duet turkusu z brązem - kolorami, które wspaniale ze sobą kontrastują, tworząc wyjątkowe, modne wnętrze.

Aranżacyjna zabawa w kolory, w której dominuje niebieski, pozwoli nadać łazience wyjątkowy styl i charakter.

Dodaj komentarz

Biorą udział w konwersacji